Short Throw - XGA (1024x768) - 2800 ANSI - 5000:1 - 4:3 nAMDve/16:9 selectable - manual zoom 1:1,20 - D-Sub/HDMI1.3/RCA - 2,6Kg - <30db - 4000 hours lamp life - 1x10W speaker - DLP - 3D Ready - Black - Romanian OSD

36.498,00 ден.   Спореди

Short Throw - XGA (1024x768) - 2800 ANSI - 5000:1 - 4:3 nAMDve/16:9 selectable - manual zoom 1:1,20 - D-Sub/HDMI1.3/RCA - 2,6Kg - <30db - 4000 hours lamp life - 1x10W speaker - DLP - 3D Ready - Black ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 36.498,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Short Throw - XGA (1024x768) - 2800 ANSI - 5000:1 - 4:3 nAMDve/16:9 selectable - manual zoom 1:1,20 - D-Sub/HDMI1.3/RCA - 2,6Kg - <30db - 4000 hours lamp life - 1x10W speaker - DLP - 3D Ready - Black - Romanian OSD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка