SG500-52MP-K9-G5

242.055,00 ден.   Спореди

SG500-52MP 52-port Gigabit Max PoE+ Stackable Managed Switch


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 242.055,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SG500-52MP 52-port Gigabit Max PoE+ Stackable Managed Switch

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка