SEVERIN 2389

3.499,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР МОЌНОСТ: 1800W НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ БОЈА ОТПОРНА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВРШИНА НА ТОСТЕРОТ 33Х24 СМ САД ЗА СОБИРАЊЕ НА МАСНОТИИ ПРОМЕНЛИВ ЗГЛОБ:ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ПРОСТОРОТ ЗА ПЕЧЕЊЕ КОПЧЕ ЗА КО...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР МОЌНОСТ: 1800W НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ БОЈА ОТПОРНА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВРШИНА НА ТОСТЕРОТ 33Х24 СМ САД ЗА СОБИРАЊЕ НА МАСНОТИИ ПРОМЕНЛИВ ЗГЛОБ:ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ПРОСТОРОТ ЗА ПЕЧЕЊЕ КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА РЕЖИМ НА ОТВОРЕНА СКАРА МОНТАЖНИ ПЛОЧИ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ БОЈА: ЦРНО/СРЕБРЕНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи