Serial Port Header
Serial Port Header

Serial Port Header

89,00 ден.   Спореди

CCDB9RECEPTACLE DB9 serial port receptacle on bracket housing, 25cm
Internal flat cable for the motherboard's serial port: IDC 10pin to the DB9M connector on the metal bracket


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 89,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCDB9RECEPTACLE DB9 serial port receptacle on bracket housing, 25cm
Internal flat cable for the motherboard's serial port: IDC 10pin to the DB9M connector on the metal bracket

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка