Serial ATA 3 Data Cable 50cm

49,00 ден.   Спореди

Features
-Serial ATA data flat cable
-SATA III up to 600 Mbps, SATA II backward compatible
-50 cm length
-Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 49,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 50,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Serial ATA data flat cable
-SATA III up to 600 Mbps, SATA II backward compatible
-50 cm length
-Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка