SENNHEISER HD 408 СЛУШАЛКИ

4.461,00 ден.   Спореди

Со HD 408 наполнете ја душата со соул, фанк, гранџ и перкашн задоволство. Неговиот отворен и пријатен за уво дизајн овозможува стерео слушање со нагласен бас. Флексибилните слушалки се удобни за носењ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.461,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со HD 408 наполнете ја душата со соул, фанк, гранџ и перкашн задоволство. Неговиот отворен и пријатен за уво дизајн овозможува стерео слушање со нагласен бас. Флексибилните слушалки се удобни за носење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка