SENCOR SWK 1800WH

SENCOR SWK 1800WH

942,00 ден.   Спореди

360 степени ротирачки конектор Интегриран грејач Постоље со место за сладирање на кабелот Високо квалитетна метална плоча со скриен грејач Филтер Максимален капацитет 1.8 литри Индикатор за нивото на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 942,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


360 степени ротирачки конектор Интегриран грејач Постоље со место за сладирање на кабелот Високо квалитетна метална плоча со скриен грејач Филтер Максимален капацитет 1.8 литри Индикатор за нивото на вода од двете страни Прозор за нивото на водата Автоматско или мануелно иклучување Заштита од прегрејување кога апаратот е вклучен без вода Автоматско исклучување при вадење од постоље Автоматско исклучување кога водата е загреана On/off прекинувач Јачина: 2000 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи