SENCOR SSM 4300 SS

SENCOR SSM 4300 SS

1.100,00 ден.   Спореди

Тостер за 4 сендвичи со облик на триаголник Нелепливи плочи Контролна ламба Безбедносен систем Рачка заштитена од топлина Опција да се складира во вертикална положба Работи на напон од:230 V, 50 Hz Ја...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.100,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тостер за 4 сендвичи со облик на триаголник Нелепливи плочи Контролна ламба Безбедносен систем Рачка заштитена од топлина Опција да се складира во вертикална положба Работи на напон од:230 V, 50 Hz Јачина : 700 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи