SENCOR SSI 2028 YL

SENCOR SSI 2028 YL

910,00 ден.   Спореди

Специјална површина за пеглање од нерѓосувачки челик Променлива контрола на температурата 3-начина за пареа Опремена со функција на пареа Опција за самочистење Транспарентен резервоар за вода-200 ml И...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 910,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјална површина за пеглање од нерѓосувачки челик Променлива контрола на температурата 3-начина за пареа Опремена со функција на пареа Опција за самочистење Транспарентен резервоар за вода-200 ml Индикаторско светло 230 V, 50 Hz, 1600W Макс Димензии (Ш x В x Д): 260 x 125 x 99 mm Тежина: 0,65 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи