SENCOR SRC 130

SENCOR SRC 130

840,00 ден.   Спореди

Дигитален часовник Аналогно FM/AM радио Црвен лед екран Будење со аларм или радио Функција Snooze- повторување на звукот за будење Напојување: 230 V/ 50Hz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 840,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален часовник Аналогно FM/AM радио Црвен лед екран Будење со аларм или радио Функција Snooze- повторување на звукот за будење Напојување: 230 V/ 50Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка