SENCOR SKS 5011 BE

SENCOR SKS 5011 BE

870,00 ден.   Спореди

Боја крем Голем ЛЦД дисплеј Калено стакло 4 мм Сензори осетливи на допир Можност за мерење до 5кг 1г отстапување Подесување за мерење во кг или мл Tare дополнителна функција за мерење On/off прекидач


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 870,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја крем Голем ЛЦД дисплеј Калено стакло 4 мм Сензори осетливи на допир Можност за мерење до 5кг 1г отстапување Подесување за мерење во кг или мл Tare дополнителна функција за мерење On/off прекидач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи