SENCOR SHS 7603 2

SENCOR SHS 7603 2

650,00 ден.   Спореди

Боја: Црна/Виолетова Лизгачки прекинувач со контролно светло,2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 19мм за прекрасно дизајнирани сјајни локни Заштита за прст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 650,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црна/Виолетова Лизгачки прекинувач со контролно светло,2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 19мм за прекрасно дизајнирани сјајни локни Заштита за прсти Кабелот се врти за поголемо движење Гумен кабел ,отпорен на топлина Приклучна сила : 13 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка