SENCOR SHS 7603 1

SENCOR SHS 7603 1

1.300,00 ден.   Спореди

Боја: Бела/сива Лизгачки прекинувач со контролно светло,1 температура Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 20 мм за прекрасно дизајнирани сјајни локни Двоен спирален сист...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.300,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Бела/сива Лизгачки прекинувач со контролно светло,1 температура Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 20 мм за прекрасно дизајнирани сјајни локни Двоен спирален систем Специјална керамичка површина со јонизатор на статичните и на подвижните спирали Заштита за прсти Кабелот се врти за поголемо движење Гумен кабел ,отпорен на топлина Приклучна сила : 35 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка