SENCOR SHS 2001

SENCOR SHS 2001

620,00 ден.   Спореди

Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла четка со мешани четкици-дијаметар 21мм Приклучна сила : 400 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 620,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла четка со мешани четкици-дијаметар 21мм Приклучна сила : 400 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка