SENCOR SHP 431 BL

SENCOR SHP 431 BL

660,00 ден.   Спореди

Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото Подесување на должината за шишање 3,6,9,12 мм 4 додатоци Додатен прибор:четкица за чистење,ножици,чешел,масло за подмачкување Нелизгачка површина Ку...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 660,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото Подесување на должината за шишање 3,6,9,12 мм 4 додатоци Додатен прибор:четкица за чистење,ножици,чешел,масло за подмачкување Нелизгачка површина Кука за закачување Напојување: 230-240 V,50 Hz, 7W max.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи