SENCOR SHI 110 BK

SENCOR SHI 110 BK

560,00 ден.   Спореди

Боја: Темно сива Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин за рамномерно распоредување на температурата Температурата до 20...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 560,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: Темно сива Тесен апарат за рамнење на косата од коренот до врвовите, погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин за рамномерно распоредување на температурата Температурата до 200°C Копче за вклучување и исклучување со црвена светилка ЛЕД показател на спремноста кога е достигната температурата Брзо загревање Заштита за прсти на врв на апаратот Јачина : 40 W Димензија на плочата: 90х24 мм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка