SENCOR SHD 6600

SENCOR SHD 6600

1.060,00 ден.   Спореди

Боја црвена 2 брзини,3 нивоа на температура Вклучен е насочувач за воздух Гумирана рачка Можност за закачување Термостат Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz Моќност од : 2000 W Должина на кабел:2.6м


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.060,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја црвена 2 брзини,3 нивоа на температура Вклучен е насочувач за воздух Гумирана рачка Можност за закачување Термостат Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz Моќност од : 2000 W Должина на кабел:2.6м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи