SENCOR SHD 6400V

SENCOR SHD 6400V

610,00 ден.   Спореди

Патен фен за сушење Рачка која се преклопува Куќиште од мек материјал Променлива волтажа Вклучен е насочувач Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz Моќност од : 850 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 610,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Патен фен за сушење Рачка која се преклопува Куќиште од мек материјал Променлива волтажа Вклучен е насочувач Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz Моќност од : 850 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи