SENCOR SHD 40B

SENCOR SHD 40B

640,00 ден.   Спореди

Патен фен за сушење 2 брзини Антибактериска површина Сребрен прекинувач Вклучен е насочувач Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz Моќност од : 1200 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 640,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Патен фен за сушење 2 брзини Антибактериска површина Сребрен прекинувач Вклучен е насочувач Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz Моќност од : 1200 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи