SENCOR SBS 2507 WH

SENCOR SBS 2507 WH

1.030,00 ден.   Спореди

Боја бела Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината Мери во KG/LB Калено стакло 6 мм Тенок дизајн 18мм Мерење до 2-150kg, скала од 100г Голем и лесно читлив дисплеј Автоматско исклучува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.030,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја бела Електронска телесна вага од стакло за мерење на тежината Мери во KG/LB Калено стакло 6 мм Тенок дизајн 18мм Мерење до 2-150kg, скала од 100г Голем и лесно читлив дисплеј Автоматско исклучување кога не работи Работи на батерии: 1хCR2032( е вклучена)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи