SENCOR SBR 1031 WH

SENCOR SBR 1031 WH

4.110,00 ден.   Спореди

Целосна автоматска подготовка на леб во сите фази (месење,стасување,печење) Капацитет на добиен леб од : 450 gr / 700 gr / 900 gr. Максимален капацитет : 900 gr. Голем прозорец за преглед на моменталн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.110,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Целосна автоматска подготовка на леб во сите фази (месење,стасување,печење) Капацитет на добиен леб од : 450 gr / 700 gr / 900 gr. Максимален капацитет : 900 gr. Голем прозорец за преглед на моменталната функција на апаратот Опција за избор на различни нивоа на испеченост на лебот: 2 опции 12 програми за печење Функција за брзо печење :90 минути 60 минутна функција за одржување на топлина Функција за подготовка на џем и слатко Функција за подготовка на јогурт Специјална програма за месење на тесто(пица,кифли итн.) Нелеплив сад од кој лесно се вади лебот и лесно се чисти Една маталка за месење Одложен старт до 10 часа Звучен сигнал кој подсетува кога да се додаде овошјето или јаткасти плодови Син дисплеј кој го прикажува преостанатото време на печење Двојно изолирана пластика за идеална температура додека тестото стасува и се пече Додатоци : рецепти,мерилица и лажица за мерење,додаток за вадење на маталката од лебот Јачина : 480-580 w Тежина:4,2 кг Димензии(ШхДхВ): 276x280x320(mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи