Sempron X2 2650 (BOX) (1450Mhz, 128KB L1 cache, 1MB L2 cache, Wattage 25W )

1.545,00 ден.   Спореди

AM1 Sempron X2 2650 (BOX) (1450Mhz, 128KB L1 cache, 1MB L2 cache, Wattage 25W )

http://www.cpu-world.com/CPUs/Jaguar/AMD-Sempron%202650%20-%20ED2650JAH23HM.html


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.545,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AM1 Sempron X2 2650 (BOX) (1450Mhz, 128KB L1 cache, 1MB L2 cache, Wattage 25W )

http://www.cpu-world.com/CPUs/Jaguar/AMD-Sempron%202650%20-%20ED2650JAH23HM.html

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка