Secure Digital Verbatim 32GB SDHC High Speed Class10

790,00 ден.   Спореди

Secure Digital Verbatim 32GB SDHC High Speed Class10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 790,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 924,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Verbatim 32GB SDHC High Speed Class10

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 32 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка