Secure Digital Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10

478,00 ден.   Спореди

Secure Digital Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 478,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 480,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка