Secure Digital Verbatim 128GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10

3.490,00 ден.   Спореди

Secure Digital Verbatim 128GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Verbatim 128GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 128 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка