Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class4

290,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class4

Капацитет 8 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка