Secure Digital Micro Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10

450,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10

Капацитет 16 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка