Secure Digital Micro Kingston 8GB SDHC CL4

277,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Kingston 8GB SDHC CL4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 277,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Kingston 8GB SDHC CL4

Капацитет 8 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка