Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl4 w/Adapter

426,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl4 w/Adapter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 426,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl4 w/Adapter

Капацитет 16 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка