Secure Digital Kingston 4GB SDHC High Speed Class4

247,00 ден.   Спореди

SD 4GB HC Class4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 4096 MB, Brzina na zapis 4 MB/s, Class 4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 247,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SD 4GB HC Class4, Format SDHC (SD2.0), Kapacitet 4096 MB, Brzina na zapis 4 MB/s, Class 4

Капацитет 4 GB
Тип на мемориска картичка SD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка