SCANNER Travel Scanner 150, Mobile A4 Sheetfed, 600 dpi, 10 sec/page @ 200 dpi b&w, 10 sec/page @ 150 dpi  colour, Scan ID/Plastic cards, USB 2.0

SCANNER Travel Scanner 150, Mobile A4 Sheetfed, 600 dpi, 10 sec/page @ 200 dpi b&w, 10 sec/page @ 150 dpi colour, Scan ID/Plastic cards, USB 2.0

10.677,00 ден.   Спореди

SCANNER Travel Scanner 150, Mobile A4 Sheetfed, 600 dpi, 10 sec/page @ 200 dpi b&w, 10 sec/page @ 150 dpi colour, Scan ID/Plastic cards, USB 2.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 10.677,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SCANNER Travel Scanner 150, Mobile A4 Sheetfed, 600 dpi, 10 sec/page @ 200 dpi b&w, 10 sec/page @ 150 dpi colour, Scan ID/Plastic cards, USB 2.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка