SC001A Case King Midi tower ATX Case, Black/Silver color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports, PSP4 PS-700 Case King power supply, with 24pin, in PU bag, EU power cable, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA
SC001A Case King Midi tower ATX Case, Black/Silver color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports, PSP4 PS-700 Case King power supply, with 24pin, in PU bag, EU power cable, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA

SC001A Case King Midi tower ATX Case, Black/Silver color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports, PSP4 PS-700 Case King power supply, with 24pin, in PU bag, EU power cable, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA

699,00 ден.   Спореди

SC001A Case King Midi tower ATX Case, Black/Silver color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports, PSP4 PS-700 Case King power supply, with 24pin, in PU bag, EU power cable, 200W, label 700W, 2*SATA, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 8 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SC001A Case King Midi tower ATX Case, Black/Silver color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports, PSP4 PS-700 Case King power supply, with 24pin, in PU bag, EU power cable, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA

Уреди за напојување 200 W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка