SC/UPC Pigtail Single-mode 9/125, 2m, 12 each in different IEC colour code

3.156,00 ден.   Спореди

SC/UPC Pigtail Single-mode 9/125, 2m, 12 each in different IEC colour code Pigtail SC Single-mode 900µ, 12 each in different IEC colour code


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.156,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SC/UPC Pigtail Single-mode 9/125, 2m, 12 each in different IEC colour code Pigtail SC Single-mode 900µ, 12 each in different IEC colour code

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка