SC Pigtail Single-mode 9/125 yellow, 2m, tight buffer

238,00 ден.   Спореди

SC Pigtail Single-mode 9/125 yellow, 2m, tight buffer Pigtail SC Single-mode 900µ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 238,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SC Pigtail Single-mode 9/125 yellow, 2m, tight buffer Pigtail SC Single-mode 900µ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка