SC Pigtail Multimode 50/125, 2m, Tight Buffer

242,00 ден.   Спореди

SC Pigtail Multimode 50/125, 2m, Tight Buffer Pigtails SC Multimode 900µ, tight buffer


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SC Pigtail Multimode 50/125, 2m, Tight Buffer Pigtails SC Multimode 900µ, tight buffer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка