Sauvignon Blanc

299,00 ден.   Спореди

Производител: Popova Kula Winery
Шифра на производ: 200000159
UPC:
Берба : 2014
Сорта Совињон Блан
Потекло : Повардарие
температура на послужување [°C] 10C


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Popova Kula Winery
Шифра на производ: 200000159
UPC:
Берба : 2014
Сорта Совињон Блан
Потекло : Повардарие
температура на послужување [°C] 10C

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка