SATA to IDE and IDE to SATA Converter

360,00 ден.   Спореди

SATA-IDE-2 Bi-directional SATA/IDE converter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 360,00 ден.

пред 8 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SATA-IDE-2 Bi-directional SATA/IDE converter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка