SATA DVD SM DL 8x/6x/5x/6x/6x P/N:17G141134304 for K50 Notebook

1.990,00 ден.   Спореди

SATA DVD SM DL 8x/6x/5x/6x/6x P/N:17G141134304 for K50 Notebook


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SATA DVD SM DL 8x/6x/5x/6x/6x P/N:17G141134304 for K50 Notebook

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка