Sapphire AMD PCX R5 230 2GB DDR3 VGA/DVI/HDMI

Sapphire AMD PCX R5 230 2GB DDR3 VGA/DVI/HDMI

2.975,00 ден.   Спореди

Specification
Display Support
*


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.975,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification
Display Support
*

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка