SANYO MOBILE -засилувач LIION 2 USB

5.782,00 ден.   Спореди

Флексибилен итен полнач со Литиум мобилен засилувач за мобилни телефони, дигитални камери, MP3 плеери, iPod ® или преносни конзоли за играта за време на вашиот лет. Едноставно поврзете го уредот на ед...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.782,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флексибилен итен полнач со Литиум мобилен засилувач за мобилни телефони, дигитални камери, MP3 плеери, iPod ® или преносни конзоли за играта за време на вашиот лет. Едноставно поврзете го уредот на еден од двата излези на USB мобилниот засилувач - и готово. Никогаш нема да пропуштите важен повик, ќе ја добиете саканата слика или ќе ја чуете вашата омилена песна. Подоцна, мобилниот засилувач преку вклучен струен кабел или преку интегрираната мини USB порта на вашиот компјутер ќе го наполни вашиот лаптоп.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка