Santa Digna Syrah

800,00 ден.   Спореди

Производител: Miguel Torres
Шифра на производ: 351357
UPC: 8410113005076
Волумен [ml] : 750
Берба : 2003
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Чиле
Категорија : Сирах Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 800,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Miguel Torres
Шифра на производ: 351357
UPC: 8410113005076
Волумен [ml] : 750
Берба : 2003
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Чиле
Категорија : Сирах

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи