Santa Digna Cabernet Sauvignon

730,00 ден.   Спореди

Производител: Miguel Torres
Шифра на производ: 351355
UPC: 8410113005267
Волумен [ml] : 750
Берба : 2003
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Чиле
Категорија : Каберне ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 730,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Miguel Torres
Шифра на производ: 351355
UPC: 8410113005267
Волумен [ml] : 750
Берба : 2003
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Чиле
Категорија : Каберне Совињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи