SANGEAN ATS 404-светски приемник

8.791,00 ден.   Спореди

Компактен, професионален светски приемник со влез за директна фреквенција и функција на будење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.791,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен, професионален светски приемник со влез за директна фреквенција и функција на будење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка