SANDISK MICRO SDHC Мемориска картичка 4GB за 372572

767,00 ден.   Спореди

Мобилните картички се идеален придружник на најновите мобилни телефони, како и за останатите апарати кои ги користите во вашето секојдневие. Овие картички можат да се употребат директно во телефонот и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мобилните картички се идеален придружник на најновите мобилни телефони, како и за останатите апарати кои ги користите во вашето секојдневие. Овие картички можат да се употребат директно во телефонот и со тоа да го зголемат меморискиот капацитет кој ви треба за музика, слики, видеа игри и софтверски апликации.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка