SanDisk Cruzer Fit 16GB

930,00 ден.   Спореди

SanDisk SecureAccess software compatibility: Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7, and Mac OS X v10.5+ (Mac software requires download,see the SanDisk SecureAccess page.) USB port USB 2.0 port requi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 930,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SanDisk SecureAccess software compatibility: Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7, and Mac OS X v10.5+ (Mac software requires download,see the SanDisk SecureAccess page.) USB port USB 2.0 port required for high-speed transfer Warranty United States: 2-year limited warranty. All other regions: 5-year limited warranty. For more information, see theWarranty and User Guide page.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка