Samsung

19.928,00 ден.   Спореди

Samsung, AQ-12NSA R410 Split sitem , 12000 Btu,3.5 KW, Silver nano jonizer, Coling/Heating,1,24 KW/1,18 KW,Remote Control,LCD Display,Color White 


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.928,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung, AQ-12NSA R410 Split sitem , 12000 Btu,3.5 KW, Silver nano jonizer, Coling/Heating,1,24 KW/1,18 KW,Remote Control,LCD Display,Color White 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка