SAMSUNG YP-U3JZL

2.099,00 ден.   Спореди

MP3 ПЛЕЕР
ФОРМАТИ НА РЕПРОДУКЦИЈА MP3 / WMA
ЕКРАН-4 ЛИНИСКИ,НЕГАТИВ ЕКРАН,НА ДОПИР
БАТЕРИЈА ЛИТИУМСКА
ФМ РАДИО
USB 2.0
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР
ФОРМАТИ НА РЕПРОДУКЦИЈА MP3 / WMA
ЕКРАН-4 ЛИНИСКИ,НЕГАТИВ ЕКРАН,НА ДОПИР
БАТЕРИЈА ЛИТИУМСКА
ФМ РАДИО
USB 2.0
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи