Samsung Xpress M2022 Printer

17.990,00 ден.   Спореди

Основни Карактеристики: Брзина на испис А4 [стр/мин] 20 Време на испис на првата страна [с] 8,5 Резолуција на испис [DPI] 1200x1200 Меморија [MB] 128 Процесор 600 MHz Емулација SPL
Останати Кар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Основни Карактеристики: Брзина на испис А4 [стр/мин] 20 Време на испис на првата страна [с] 8,5 Резолуција на испис [DPI] 1200x1200 Меморија [MB] 128 Процесор 600 MHz Емулација SPL
Останати Карактеристики: Проширливост [MB] 0 Фиока за влез [листови] 150 Кратенка за излез [листови] 100 LCD екран n/a Дуплекс n/a Поддржани формати за испис A4 A5 B5 Envelope Executive Legal Letter ОС компатибилност Linux Mac OS 10.3 Windows 2000 Windows 7 Windows Server 2003 Windows Vista Windows XP Windows 8.1 Windows 8 Интерфејс USB
Гаранција 12 Месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка