SAMSUNG WW 80J3283KW/LE

SAMSUNG WW 80J3283KW/LE

20.990,00 ден.   Спореди

Машина за перењe Полнење:фронтално Енергетска класа:А+++ Капацитет:8 kg Вртежи:1200 врт/min. Програми:13 Електронска контрола LED дисплеј со приказ на време Одложен старт 1-19 h Регулација на центрифу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Машина за перењe Полнење:фронтално Енергетска класа:А+++ Капацитет:8 kg Вртежи:1200 врт/min. Програми:13 Електронска контрола LED дисплеј со приказ на време Одложен старт 1-19 h Регулација на центрифуга Регулација на температура Меморирање на последен вклучен програм Заклучување за деца Керамички грејач Дијамантски барабан Потрошувачка на вода-годишно: 8100L Потрошувачка на енергија-годишно:196 kWh Ниво на бучава:62/76 dB Димензии:85x60x55 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи