SAMSUNG WW 10H9600EW/EO

SAMSUNG WW 10H9600EW/EO

98.880,00 ден.   Спореди

Машина за перење Полнење:фронтално Боја бела/врата кристално сина Енергетска класа:А+++ Капацитет:10 kg Вртежи:1600 врт/min. Програми:17 Eco bubble технологија Керамички грејач Брановиден барабан Диги...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 98.880,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Машина за перење Полнење:фронтално Боја бела/врата кристално сина Енергетска класа:А+++ Капацитет:10 kg Вртежи:1600 врт/min. Програми:17 Eco bubble технологија Керамички грејач Брановиден барабан Дигитален инвертер мотор Електронска контрола Дисплеј на допир Одложен старт Smart контрола Светло во внатрешноста на барабанот Технологија за редуцирање на вибрации Супер брзо перење Aqua црево Автоматски дозер Подесување на јазик Сензор за протекување Регулација на центрифуга Регулација на температура Заклучување за деца Потрошувачка на вода-годишно: 11500 L Потрошувачка на енергија-годишно: 119 kWh Ниво на бучава: 46/72 dB Димензии:85x60x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи